CATERING FIRMOWY SIEDEM ŻYCZEŃ

Jeśli szukacie Państwo lokalu, który kompleksowo zajmie się organizacją Waszego wymarzonego przyjęcia lub imprezy okolicznościowej, to z pewnością zainteresuje Was nasza oferta. Catering przygotowany przez „Siedem Życzeń” charakteryzuje się zróżnicowanym menu, dopasowanym do charakteru konkretnej uroczystości. To sprawia, że nasze propozycje trafią w gusta nawet największych smakoszy.

Usługi cateringowe dla firm

Oferujemy państwu usługi cateringowe obejmujące obsługę:

  • konferencji i szkoleń
  • przerw kawowych i lanczów biznesowych
  • firmowych Wigilii oraz spotkań Wielkanocnych
  • imprez promocyjnych, targów handlowych
  • pikników, spotkań integracyjnych

Menu naszego cateringu firmowego dostosowujemy do potrzeb i wymagań klienta. Naszą specjalnością jest kuchnia polska, jednak bez problemu jesteśmy w stanie sprostać specjalnym życzeniom zamawiającego.

Catering dla domu i ogrodu

Nasze usługi znajdują uznanie również wśród klientów indywidualnych, którzy cenią elastyczność w doborze menu oraz smakowitość przygotowywanych dań. Z powodzeniem możemy zająć się pełną obsługą cateringową przyjęć organizowanych w domu lub ogrodzie, takich jak:

Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu i zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie osób wybierających nasze usługi. Bez problemu więc jesteśmy w stanie zorganizować niezapomniane wydarzenie pod namiotem.

Dlaczego warto wybrać nas?

To proste — ponieważ gwarantujemy wysoki poziom realizacji usługi, zarówno pod względem kulinarnym jak i estetycznym. To wszystko jest możliwe dzięki doświadczonemu oraz zgranemu zespołowi kucharzy, kelnerów oraz obsługi logistycznej. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu.

Decydując się na naszą firmę cateringową, nasi kliencie oszczędzają przede wszystkim czas, ponieważ zarówno przygotowanie posiłków, jak i odpowiednią organizację całego przyjęcia bierzemy na siebie. Warto również podkreślić, że naczynia oraz stoły także jesteśmy w stanie dostarczyć we własnym zakresie. Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji — gorąco zachęcamy do kontaktu z nami!

 

Caterin pod namiotem

Usługi cateringowe

Catering firmowy