Catering

CATERING SIEDEM ŻYCZEŃ

Usługi jakie świadczymy wiążą się z kompleksową organizacją i koordynacją różnego rodzaju imprez okolicznościowym. Menu jest zróżnicowane i dopasowane do uroczystości, dlatego nasze usługi cateringowe cieszą się niezwykłą popularnością..

Catering dla firm Łódź

Oferujemy państwu usługi cateringowe obejmujące obsługę:

  • konferencji i szkoleń
  • przerw kawowych i lanczów biznesowych
  • firmowych Wigilii oraz spotkań Wielkanocnych
  • imprez promocyjnych, targów handlowych
  • pikników, spotkań integracyjnych

W ramach cateringu oferujemy szeroki zakres usług gastronomicznych. Nasza specjalność, to kuchnia polska. Nie jest to jednak nasze ograniczenie – znajdą Państwo u nas również potrawy innych kuchni.

Catering dla domu i ogrodu

Z naszych usług korzysta też wielu Klientów indywidualnych którzy chętnie wybierają nas, kiedy organizują przyjęcia w domu bądź ogrodzie takie jak

Jako kompetentna firma działająca z myślą o Klientach w ofercie posiadamy również organizację imprez pod namiotem.

Dlaczego warto wybrać nas?

Ponieważ gwarantujemy wysoki poziom realizacji usługi zarówno pod względem kulinarnym jak i estetycznym, a wszystko to dzięki doświadczonemu i zgranemu zespołowi kucharzy, kelnerów oraz obsługi logistycznej. Przyjęcie zorganizujemy w każdym wybranym przez Klienta miejscu.

Wybierając naszą firmę cateringową, przede wszystkim oszczędzają Państwo swój czas, ponieważ przygotowanie posiłków i organizację całego przyjęcia bierzemy „na swoje barki”. Nie muszą się Państwo również martwić o naczynia, stoły ponieważ wszystko dostarczamy we własnym zakresie.

 

Caterin pod namiotem

Business people take buffet appetizers

Catering firmowy